DARK-TRUE RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » DARK-TRUE RPG » Cereri/Aplicatii » Aplicatii HELPER

Aplicatii HELPER

Posts 1 to 6 of 6

1

Model:

MINIM 7 ORE

Numele de pe server:
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:
           De ce doresti aceasta functie?:
           O scurta caracterizare:
           Orele de pe server:
           Level-ul de pe server:
           Cea mai mare realizare de pe server:

+1

2

Numele de pe server:Maker@POSEiDON
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Pentru ca am vazut pe youtube la SMS si mia placut acest sv de aia ma apuc e acest server .
           De ce doresti aceasta functie?:Pentru ca mi-ar placea sa fiu helper macar helper pentru ca am experienta mare .
           O scurta caracterizare:Sunt Baiat, am varsta de 14 ani sunt din Bucuresti Am ochii caprui, Am parul Negru imi place sa joc samp pe acest server .
           Orele de pe server:0.00
           Level-ul de pe server:7
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a fost cand am intrat lider la Taxi Los Santos .

0

3

Numele de pe server:xDavid_
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece este o comunitate serioasa , cu staff serios si prietenos care e gata sa te ajute mereu cand ai nevoie
           De ce doresti aceasta functie?:Ca sa dau tot ce am mai bun pentru a ajuta playerii.
           O scurta caracterizare:Ma numesc David , in timpul meu liber imi place sa ma joc SAMP si sa ma distrez cantand la chitara si iesind pe afara.Sunt o fie ambitioasa si serioasa.
           Orele de pe server:7.15
           Level-ul de pe server:8
           Cea mai mare realizare de pe server:Lider National Guard , un inf rainbow.

0

4

Numele de pe server:Maker@POSEiDON
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Pentru ca am vazut la SMS pe youtube si mi-a placut si m-am decis sa ma apuc de aceasta comunitate !
           De ce doresti aceasta functie?:Pentru ca sa fiu si eu cineva pe acest server si vreau sa ajung cat mai departe poate chiar si la admin !
           O scurta caracterizare:Sunt un baiat dragut am ochii caprui si parul negru am varsta de 15 ani si sunt din Bucuresti, Si imi place sa joc samp !
           Orele de pe server:6,90 Aproape 7 .
           Level-ul de pe server:9
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a mea va fii de as intra ca helper pe acest server.

0

5

Numele de pe server:GreenBoSs19
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece am vazut pe YouTube la SMS si a inceput sa imi placa acest sv.
           De ce doresti aceasta functie?:Doaresc aceasta functie doarece,stiu ca sunt capabil si sa ajut playeri la ce nu stiu sa faca pe server.
           O scurta caracterizare:Ma numesc Albu Matei,am varsta de 14 ani,am ochi caprui,par negru,marea majoritate a timpului joc SA-MP.
           Orele de pe server:7:00
           Level-ul de pe server:8
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a mea a fost sa ajung Lider Los Santos Taxi.

Last edited by GreenBoSs19 (2019-01-13 21:35:56)

0

6

Numele de pe server:XxKroxxX
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece imi place foarte mult aceasta comunitate.
           De ce doresti aceasta functie?:Eu mi-as dori Helper deoarece sa pot ajuta playerii incepatori,in aceasta minunata lume virtuala.
           O scurta caracterizare:Ma numesc Florin,am 14 ani,sunt din Valcea,imi place foarte mult gaming-ul.
           Orele de pe server:Deocamdata 2.02 ore dar voi fi mult activ.
           Level-ul de pe server:level 5
           Cea mai mare realizare de pe server:Sa intru in Taxi Faction.

Last edited by XxKroxxX (2019-01-13 21:31:15)

0

You are here » DARK-TRUE RPG » Cereri/Aplicatii » Aplicatii HELPER